REGULAMIN
SKLEPU INTERNETOWEGO działającego pod adresem: http://www.plyty-posert.pl, prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą „Płyty i Akcesoria Meblowe Anna Łaniewska”


Właścicielem sklepu internetowego jest Anna Łaniewska
Adres: ul. Promienna 19/10, 64-920 Piła
Kontakt: Anna Łaniewska
Telefon:  668 356 251 / 604 432 385
Adres e-mail: plyty.posert@gmail.com

NIP 764-264-68-71

 

POSTANOWIENIA REGULAMINU

1. Regulamin sklepu internetowego określa zasady transakcji kupna – sprzedaży towarów oferowanych przez sprzedawcę klientom i kontrahentom.

2. Warunkiem rozpoczęcia współpracy za pośrednictwem sklepu internetowego „Płyty i Akcesoria Meblowe Anna Łaniewska” jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i jego akceptacja.

3. Zamówienia w Sklepie można składać 24 h na dobę, a ich realizacja odbywać się będzie w godzinach pracy sklepu tj. od 8:00 do 16:00. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy będą realizowane w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. Zamówienia realizowane będą w kolejności ich składania.

4. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail. Po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub-i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.

5. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

6. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.

7. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

8. Sprzedawca  zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 4).

9. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

10. Zamówienia będą realizowane według cen oferowanych przez Sklep.

11. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie 2 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

12. W przypadku braku towaru w Sklepie Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia, bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas zamówienia.

13. Na wszystkie zamówione towary wystawiany jest paragon lub faktura VAT.

14. Faktura VAT lub paragon zostaną wysłane drogą elektroniczną na podany przy zamówieniu e-mail.

15. Należność za zamówiony towar Zamawiający może uregulować w następujący sposób:
• przy odbiorze przesyłki,
• przelewem (przedpłatą).

16. Przy zamówieniach z wysyłką kurier będzie próbował dwa razy dostarczyć przesyłkę. Jeżeli paczka nadal nie zostanie dostarczona należy odebrać ją w wybranym dla miejsca dostawy oddziale firmy kurierskiej.

17. Wszelkie reklamacje i zwroty towarów zakupionych za pośrednictwem Sklepu odbywają się na zasadach określonych w stosownych przepisach Kodeksu Cywilnego.

18. Warunki dokonywania przedpłaty:
• należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto: 86 1160 2202 0000 0002 9012 4219,
• na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia

19. W przypadku płatności przy odbiorze towaru Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.

20. Zamawiający upoważnia Sklep do wystawienia faktury VAT bez jego podpisu.

21. W razie wątpliwości firma reprezentująca Sklep internetowy prosi o kontakt pod nr telefonu +48 668 356 251 / +48 604 432-385 .

22. Wszelkie informacje dotyczące towarów w tym w szczególności katalogi, foldery oraz inne materiały informacyjne i reklamowe oferowane za pośrednictwem Sklepu internetowego kierowane są do klientów i kontrahentów Sklepu Internetowego i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, a są wyłącznie zaproszeniem do podjęcia rokowań.

23. Zdjęcia oferowanych produktów mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu towaru, ale nie zmienia to ich właściwości.

24. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia na stronie Sklepu Internetowego obowiązuje przez czas nieoznaczony.

25. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe jest Płyty i Akcesoria Meblowe Anna Łaniewska, z siedzibą w Pile przy ul. Promiennej 19/10.
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat promocji, nowości w ofercie i innych ważnych wydarzeniach.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

26. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian regulaminu. Zmiany regulaminu obowiązują od momentu opublikowania ich na stronie internetowej Sklepu.